Адвокат Днепр
Адвокат Днепр

Адвокат по спадковим справам Дніпро

Питання, пов’язані зі спадщиною, є дуже важливими — це безперечно. Тому послуги кваліфікованих адвокатів у спадкових справах високо цінуються не лише у Дніпрі, та й по всій Україні.

Наприклад, без допомоги адвоката, більшість громадян дуже не чітко уявляє процедуру визнання прав на спадщину або вступу у права спадкування, наприклад, через суд.

Навіть якщо було складено заповіт спадкоємцю, щоб отримати спадщину, може знадобитися допомога юриста. Наприклад, спадкодавець залишив заповіт, однак деякі з родичів померлого вважають його несправедливо складеним, вважають, що цілком можуть розраховувати на значно більшу частину спадщини, ніж вказав укладач заповіту. Нерідко справа доходить до суду, і тут все залежить від уміння сторін оперувати законами. Навіть якщо з погляду гуманізму прав спадкоємець, зазначений у заповіті, рішення суду може бути не на його користь. Непоодинокі випадки, коли істотну частину спадщини (а то й усе!) отримує не той, хто більше потребує коштів і тим більше не той, хто був зазначений у заповіті, а той, хто був оперативнішим, встиг звернути обставини на свою користь.

Звісно ж, опинитися в подібній ситуації нікому не хочеться. Однак таке трапляється часто-густо, адже суспільство загалом стає дедалі грамотнішим у юридичних питаннях, та й недобропорядних людей, готових наживатися на чужому горі, вистачає. Що ж робити спадкоємцю? Як захистити свої права та інтереси? Відповідь очевидна: потрібно звернутися до досвідченого юриста чи адвоката у спадкових справах у Дніпрі.

Зрозуміло, що вдаватися до послуг хорошого адвоката з будь-якої дрібниці накладно і навіть нерозумно. Як правило, всі питання можуть бути вирішені без його участі. Так, виконання волі спадкодавця зазвичай лягає на плечі нотаріуса, а спадкоємці лише збирають документи, які необхідні для отримання спадщини. Однак якщо є підстави вважати, що заповіт може бути оскаржений, краще заручитися допомогою юриста. Іноді його втручання дозволяє спадкоємцям отримати свою частку.

Як визначити, чи виходить ситуація з-під контролю? Тут необхідно лише трохи Вашої уважності. Якщо хтось із спадкоємців висловлює невдоволення здійсненим розділом, заявляє, що він обділений і має право на більшу частку велика ймовірність того, що він намагатиметься оскаржити поділ у суді. Навіть якщо здається, що людина висловлювалася не всерйоз, все одно не зайвим буде звернутися до перевіреного адвоката чи досвідченого юриста у спадкових справах та переконатися, що позиція спадкоємців є досить сильною. Загалом, якщо спадкоємців кілька, то кожному з них розумно проконсультуватися у юриста просто для того, щоб розуміти свої права та обов’язки.

Тим паче хороший юрист у спадкових справах потрібен, якщо права одного із спадкоємців насправді виявляються порушеними. Такі випадки нерідкі, проте підозр спадкоємця недостатньо потрібно враховувати безліч факторів, які для людей, не пов’язаних з юриспруденцією, не є значущими.

У будь-якому випадку, якщо Ви сумніваєтеся, чи потрібен Вам адвокат у спадкових справах і чи може він допомогти, замовте прямо зараз юридичну консультацію за тел.:­­­­­­­­­­­­­ (095)739-25-55, (068)072-01-84, Viber, Whatsapp, Telegram, Замовити зворотний дзвінок, і ми відповімо на Ваші запитання.

Послуги адвоката по спадковим справам в Дніпрі.

 • Юридична консультація у сфері спадкового права;
 • Визначення частки у спадковому майні;
 • Визнання заповіту недійсним/частково недійсним;
 • Відновлення строків набуття спадщини;
 • Усунення від права на спадкування;
 • Спори щодо поділу спадщини;
 • Визнання права власності на майно у порядку наслідування;
 • Розірвання договорів довічного утримання;
 • Складання позовних заяв, заперечень, зустрічних позовів, заяв, клопотань;
 • Подання Ваших інтересів до судів усіх інстанцій та інших державних установ;
 • Інші послуги.

Ваші питання та коментарі

Подписаться
Уведомление о
guest
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments