Адвокат Днепр
Адвокат Днепр

Адвокат Дніпро. Вартість юридичних послуг адвоката в Дніпрі.

Вітаємо Вас, шановні клієнти та відвідувачі сайту!

На цій сторінці ми розповімо вам все про цінову політику нашої компанії, а, дочитавши до кінця, Ви точно знатимете скільки коштує ведення справи адвокатом, переваги тієї чи іншої форми оплати, як заощадити, отримати розстрочку і ще багато чого цікавого.

Скільки коштує найняти адвоката в Дніпрі на комплексне ведення справи?

Найчастіше наших клієнтів цікавить вартість комплексного ведення справи в суді, що передбачає складання та подання юристами всіх необхідних процесуальних документів, а також представництво інтересів клієнта в судових засіданнях.

На відміну від багатьох інших, ми пропонуємо клієнтам самостійно обрати фіксовану ціну на послуги адвоката або погодинну оплату, а саме:

 • цивільні, адміністративні справи – 5 000 грн. (за складання та подання документів) + 1 500 грн. за кожний вихід до суду;
 • кримінальні справи – дізнайтесь докладніше тут;
 • господарські справи – фіксована ціна (розраховується індивідуально) чи 10 000 грн. (складання та подання адвокатом усіх необхідних документів) + 1 500 грн. за кожний вихід до суду.

Якщо хочете знати докладніше ціни на послуги адвоката в Дніпрі в конкретній галузі права, переходьте за відповідним посиланням (розділ постійно оновлюється):

А тепер відповімо на найчастіші запитання щодо викладеної вище інформації:

У чому відмінність фіксованої ціни від погодинної оплати?

Обравши фіксовану форму, клієнт оплачує послуги адвоката один раз за весь процес одразу. Більше додаткових витрат Ви не несете.

Переваги даної системи очевидні – Ви платите лише один раз і більше не несете жодних витрат.

До недоліків можна віднести необхідність оплати гонорару адвоката за весь процес одразу одним, максимум, двома платежами.

Обравши погодинну форму, клієнт отримує максимальну гнучкість в оплаті послуг адвоката. Зокрема, оплата відбувається по мірі відвідування адвокатом судових засідань, немає жодної потреби оплачувати весь процес наперед.

Яку форму оплати гонорару адвоката у Дніпрі краще обрати?

Якщо у Вас нескладна справа, ми радимо вибирати фіксовану форму оплати.

Якщо справа складна та потенційно затяжна – обирайте погодинну, адже в такому разі фіксована ціна буде досить високою і оплатити її потрібно буде наперед.

Скільки зазвичай буває судових засідань і якою буде загальна вартість юридичних послуг?

Узагальнюючи нашу практику, можемо сказати, що зазвичай цивільні, адміністративні та господарські справи розглядаються за 0-4 засідання, кримінальні – 1-10 засідань.

Виходячи з цього, порахувати приблизну загальну вартість буде нескладно.

Як відбувається оплата?

Якщо Ви обрали фіксовану форму оплати послуг адвоката, в такому разі Ви вносите гонорар одним платежем при підписанні договору або, за погодженням з адвокатом, в розcтрочку до 3-х місяців.

При виборі погодинної форми оплати під час укладання договору Ви сплачуєте лише суму за складання документів, оплату за представлення інтересів в суді клієнт вносить по мірі відвідування адвокатом судових засідань.

Як оформляється співпраця з адвокатом?

Якщо клієнту потрібно комплексне ведення справи, з ним підписуються такі документи:

 • договір про надання правової допомоги. У ньому прописується справа, яку вестиме адвокат, його повноваження, права й обов’язки адвоката та клієнта, зберігання адвокатської таємниці, умови належного виконання та припинення договору тощо;
 • додаток до договору про надання правової допомоги. У ньому прописується розмір гонорару адвоката, порядок його оплати, способи та строки оплати та ін;

Клієнт має право вносити оплату як у готівковій, так і безготівковій формі.

У разі внесення оплати у готівковій формі клієнту видається квитанція про оплату.

Які ще бонуси пропонуємо клієнтам?

Звернувшись до нас за юридичною допомогою, Ви можете бути впевненими у нашій абсолютній чесності.

І це не просто слова. Зараз ми це доведемо.

Так, звернувшись за допомогою до адвоката, клієнт насамперед запитує судову перспективу своєї справи. Деякі адвокати просто дають свою консультацію, і все, що залишається клієнту, –  повірити йому на слово чи ні.

У нас все по іншому! Якщо ми говоримо Вам, що зможемо виграти справу в суді, то обов’язково надамо копії реальних судових рішень щодо аналогічних справ на підтвердження своїх слів. Ви на конкретному  прикладі побачите реальну судову перспективу.

Вам не треба вірити нам на слово, кожне своє слово ми доводимо!

Ціни на послуги адвоката в Дніпрі.

Якщо з тієї чи іншої причини Вам не потрібна допомога у вигляді комплексного ведення справи, то ми можемо запропонувати великий вибір окремих юридичних послуг.

Почнемо з часткового ведення справи. Суть послуги полягає в тому, що до неї входять консультації, складання адвокатом усіх процесуальних документів, а також дистанційне ведення справи (без присутності в судових засіданнях). Вартість такої послуги в 90% випадках становить 2 000 – 5 000 грн. та в основному підходить для нескладних категорій справ або якщо інтереси Вашого опонента в суді не представляє юрист/адвокат.

Також Ви можете скористатися послугою «Обмеження бюджету», яка полягає в тому, що, звертаючись до нас за допомогою, Ви самі називаєте суму, яку готові витратити на юридичні послуги, а ми, в свою чергу, підбираємо такий їх пакет, щоб оптимально захистити Ваші інтереси в межах визначеного Вами бюджету.

Орієнтовний прайс на окремі послуги адвоката в Дніпрі:

 • Дистанційна юридична консультація за тел.: (095)739-25-55, (068)072-01-84, Viber, Whatsapp, Telegram, Замовити зворотний дзвінок500 грн.;
 • Юридична консультація в офісі адвоката – 1 000 грн.;
 • Письмова юридична консультація з підписом та печаткою адвоката – 1 500 – 3 000 грн. (залежно від складності);
 • Складання, юридична експертиза всіх видів договорів – 1 500 – 5 000 грн. (залежно від складності);
 • Складання позовних заяв, заяв наказного та окремого провадження, відгуків, претензій, клопотань – 2 000 – 6 000 грн. (залежно від складності, зазвичай 3 000 грн.);
 • Складання апеляційних (касаційних) скарг – 2 500 грн. – 4 000 грн. (залежно від складності, зазвичай 3 000 грн.);
 • Юридичний супровід угод – 3 000 – 10 000 грн. (залежно від складності, зазвичай 6 000 грн.).
 • Вивчення матеріалів справи без відвідування суду – 1 000 грн., з відвідуванням суду – 2 000 грн.;
 • Відвідування одного судового засідання в цивільній, адміністративній, кримінальній чи господарській справі – 2 000 грн.
 • Інші послуги – за домовленістю.

В будь-якому випадку, якщо у Вас виникають будь-які питання, замовте та отримайте прямо зараз консультацію адвоката за тел.: (095)739-25-55, (068)072-01-84, Viber, Whatsapp, Telegram, Замовити зворотний дзвінок.

Ваші питання та коментарі

Подписаться
Уведомление о
guest
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments

Шукайте нас по тегам:

адвокат Дніпро, адвокат Дніпропетровськ, юрист Дніпро, адвокати Дніпра, адвокат в Дніпрі, адвокати Дніпропетровська, послуги адвоката Дніпро, послуги юриста Дніпро, кращі адвокати Дніпра, адвокатські контори Дніпро, адвокатське бюро Дніпро, адвокати Дніпра список, Дніпро адвокат, адвокатська компанія Дніпро, юрист в Дніпрі, послуги адвоката в Дніпрі, хороший адвокат в Дніпрі.