Адвокат Днепр
Адвокат Днепр

Адвокат по кредитам Дніпро. Кредитний адвокат Дніпро.

Вітаємо вас, шановні клієнти та гості сайту.

На цій сторінці ми розповімо Вам коли і в яких ситуаціях потрібно звертатися за допомогою до адвоката по кредитам в Дніпрі, чим адвокат по кредитам зможе допомогти, чому варто звернутися саме до нас, а ще багато чого цікавого.

Коли потрібно звертатися до адвоката по кредитам в Дніпрі.

Найбільше ефективно адвокат по кредитам зможе Вам допомогти:

 • до укладання кредитного договору.
 • коли банк пропонує переговори щодо реструктуризації заборгованості.
 • коли банк подав до суду.

Допомога адвоката по кредитам до укладання кредитного договору.

Це перша і найважливіша стадія коли не тільки доцільно, а й потрібно звернутися за порадою до адвоката по кредитам.

Справа в тому, що, не маючи спеціальних знань, Ви можете просто не розібратися в реальних умовах кредитного договору.

Наведемо приклад.

Прийшовши до банку, Вам почнуть роз’яснювати умови кредитування. Вам скажуть, яку суму Ви можете отримати, який відсоток маєте заплатити. А для того, щоб Ви не засумнівалися у повноті інформації, Вашу увагу можуть привернути до таких складних, незрозумілих слів, як ануїтетний платіж, диференційований платіж та інше.

Проблема в тому, що Вам можуть «забути» розказати про найбільш значущі умови кредитного договору – що буде при простроченні платежів або непогашенні кредиту.

Точніше, Вам скажуть, однак не все, наприклад, що при простроченні платежів Ви повинні будете заплатити штраф або пеню в якомусь прийнятному розмірі.

Водночас навряд чи Вам скажуть про те, що при простроченні платежу відсоткова ставка може суттєво зрости (навіть вдвічі). При цьому далеко не всі договори передбачають її повернення до початкового стану. Іншими словами, пропустили оплату на 1 день, — платіть надалі весь кредит, що залишився, за подвійною ставкою.

І, так, це на додаток до тих штрафних санкцій, які так «люб’язно» назвав співробітник банку.

А ще іноді забувають сказати про овердрафт або перевищення кредитного ліміту.

Зараз пояснимо.

Здавалося б, як можна перевищити кредитний ліміт. А просто. В більшості кредитних договорів передбачено положення про те, що якщо Ви витратили кредитний ліміт і прострочили платежі, то банк кредитує Вас на розмір цих платежів, штрафів, пені збільшуючи тим самим тіло кредиту. А найнеприємніше те, що відсотки нараховуються саме з тіла кредиту. Таким чином, подальші відсотки ви платитимете зі збільшеного тіла кредиту, а воно погашається в останню чергу.

А ось ще один прийом, який навряд чи розкажуть у банку.

В 99% кредитних договорів, які вивчали наші адвокати по кредитам в Дніпрі, виявлявся такий цікавий пункт: «Клієнт доручає банку списувати з його рахунків кошти на погашення кредитної заборгованості».

А це означає те, що якщо в цьому банку у Вас відкрито якийсь інший рахунок (наприклад, зарплатний), то одного дня Ви можете виявити що вся Ваша зарплата була списана на погашення кредиту.

При цьому банк діяв у рамках закону. Більш того, юридично Ви самі доручили проводити такі списання, тобто самі “попросили банк”.

І це стосується абсолютно будь-яких рахунків (декретних, пенсій, допомог тощо).

Наведена вище інформація – лише ситуації, які найчастіше зустрічаються, з якими щодня стикаються наші адвокати по кредитам в Дніпрі.

Звернувшись до нашої компанії за консультацією, наші адвокати детально вивчать договір, розкажуть про всі «підводні камені», дадуть відповідь на будь-які Ваші питання, таким чином, Ви точно знатимете який договір підписуєте.

Допомога адвоката по кредитам в Дніпрі коли банк пропонує переговори щодо реструктуризації заборгованості.

Досить часто буває так, що банк пропонує клієнту реструктуризувати і навіть частково списати його заборгованість, запрошує на переговори і позичальник щасливий поспішає до відділення банку.

Але і тут треба пам’ятати про «підводні камені».

Ситуації, коли банк сумлінно йде назустріч позичальнику, в практиці наших адвокатів по кредитам в Дніпрі можна перерахувати на пальцях.

А ось що може статися якщо вдатися до таких переговорів непідготовленим.

Приклад 1.

Банк запропонував нашому клієнту сплатити 1/4 частину заборгованості одним платежем, а частину, що залишилася, списати завтра. Таку пропозицію зробив співробітник, який представився керівником кредитного відділу. Клієнт сплатив.

Через місяць банк подав на нього до суду про стягнення частини заборгованості, що залишилася, а співробітник, який пропонував її списати, сказав, що вперше в житті бачить нашого клієнта.

Висновок: будь-які усні пропозиції, які не закріплені письмово, не мають жодної юридичної сили.

Приклад 2.

Банк запропонував нашому клієнту сплатити тіло кредиту, що залишилося, та ще й в розстрочку, а все інше списати. При цьому все закріпити письмово. Фантастична пропозиція, чи не так?

Клієнт підписав договір та почав платити. Надалі він не зміг оплачувати і цю частину, і банк звернувся до суду.

Вивчаючи його договір, наш адвокат по кредитам в Дніпрі встановив, що термін позовної давності за договором на момент підписання угоди про реструктуризацію вже минув, тому банк і запропонував її, щоб свого роду «переукласти» договір шляхом внесення до нього зміни. Якби клієнт не підписав реструктуризацію, йому взагалі не довелося б платити банку ні копійки, а суд відмовив би у стягненні заборгованості в повному обсязі.

Висновок: реструктуризація заборгованості далеко не завжди є панацеєю, іноді це пастка.

Ще дуже часто бувають ситуації, коли позичальник просто не знає як поводитися на зустрічі з представником банку. Іноді клієнт може вимагати набагато лояльніші умови реструктуризації ніж йому пропонують, особливо якщо судова практика на його боці.

Маючи величезний досвід переговорів із банками, наші адвокати по кредитам в Дніпрі ніколи не допустять порушення Ваших прав. Ми «вижимаємо» з банків максимум на користь своїх клієнтів!

Допомога адвоката по кредитам в Дніпрі коли банк подав до суду.

У цій ситуації допомога досвідченого адвоката по кредитами полягатиме в аналізі поданих банків документів, перерахунку розміру заборгованості, подання заяв про пропуск строку позовної давності (заборгованість за відсотками можна обмежити трьома останніми роками, а за піною та штрафами – 1 роком), а також вибір оптимальної позиції для максимального зменшення заборгованості аж до її повної ануляції.

Допомога адвоката по мікрозаймам та мікрокредитам.

Мікрокредитування – це окрема категорія справ з якими до нас звертаються наші клієнти. У 99% випадків проблема виникає з колекторами, які псують життя не лише клієнтам, а й їхнім родичам, друзям, колегам.

Про те, як з ними боротися читайте у нашій статті «Як боротися з колекторами в Україні. Мікрозайми, швидкопозики та мікрокредити».

Важливо! На даний момент ми не консультуємо з питань як боротися з колекторами. Ми зможемо Вас захистити лише якщо МФО звернеться до суду або отримають виконавчий напис нотаріуса. Якщо у Вас саме така ситуація, дзвоніть нам за тел. (066)943-28-12, (098)401-95-11, Viber, Whatsapp, Telegram, Замовити зворотний дзвінок і ми обов’язково Вам допоможемо.

Ціни на послуги адвокат по кредитам в Дніпрі.

Юридична експертиза кредитного договору

Документи для надання послуги:

 • Кредитний договір;

Вартість  - 1 000 - 5 000 грн. (в залежності від складності).

Переговори з банком щодо реструктуризації заборгованості

Документи для надання послуги:

 • Кредитний договір;
 • Розрахунок заборгованості;
 • Проект угоди про рекструктуризацію.

Вартість  - 2 500 грн. за 1 вихід адвоката (якщо заборгованість за кредитом більше 2 млн. грн., вартість може бути вищою).

Захист від пред'явленого банком позову про стягнення кредитної заборгованості, звернення стягнення на предмет іпотеки тощо.

Документи для складання позову:

 • Копії паспорту та коду;
 • Позов та додатки до нього, які Вам надіслали з суду (за наявності).
 • Чеки, квитанції про внесені платежі (за наявності).

Орієнтовна кількість судових засідань - 0-4;

Вартість складання позову - 3 000 грн.;

Вартість ведення справи "під ключ" - 5 000 грн. (за складання та подання документів) + 1 500 грн. за кожний вихід до суду;

Розмір судового збору - 0 грн.

Визнання кредитного договору припиненим (якщо Ви все виплатили банку, але банк все одно виставляє якийсь незрозумілий борг)

Документи для складання позову:

 • Копії паспорту та коду;
 • Кредитний договір;
 • Квитанції про сплату заборгованості;

Орієнтовна кількість судових засідань - 0-3;

Вартість складання позову - 3 000 грн.;

Вартість ведення справи "під ключ" - 5 000 грн. (за складання та подання документів) + 1 500 грн. за кожний вихід до суду;

Розмір судового збору - 1 211 грн. 20 коп.

Скасування виконавчого напису нотаріуса про стягнення кредитної заборгованості або заборгованості за МФО

Документи для складання позову:

 • Кредитний договір (за наявності);
 • Постанова держвиконавця про відкриття виконавчого провадження (за наявності);
 • Постанова держвиконавця про звернення на заробітну плату (за наявності).

Орієнтовна кількість судових засідань - 0-3;

Вартість складання позову - 3 500 грн.;

Вартість ведення справи "під ключ" - 5 000 грн. (за складання та подання документів) + 1 500 грн. за кожний вихід до суду;

Розмір судового збору - 1 211 грн. 20 коп.

Скасування виселення з іпотечного житла

Документи для складання позову:

 • Копії паспорту та коду;
 • Кредитний договір.
 • Договір іпотеки.
 • Правовстановлюючі документи на іпотечне житло (за наявності).
 • Техпаспорт на житло.

Орієнтовна кількість судових засідань - 0-5;

Вартість складання позову - 3 000 грн.;

Вартість ведення справи "під ключ" - 5 000 грн. (за складання та подання документів) + 1 500 грн. за кожний вихід до суду;

Розмір судового збору - 1 211 грн. 20 коп.

У будь-якому випадку, якщо Ви ще не визначилися чи потрібен Вам адвокат по кредитним справам і чи зможе він допомогти у вирішенні Вашої проблеми, зателефонуйте нам та замовте юридичну консультацію за тел.: (066)943-28-12, (098)401-95-11, Viber, Whatsapp, Telegram, Замовити зворотний дзвінок

Ваші питання та коментарі

Подписаться
Уведомление о
guest
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments