Адвокат Днепр
Адвокат Днепр

Адвокат по господарським справам Дніпро

Адвокат по господарським справам в Дніпрі – це професійний юрист, спеціалізацією якого є ведення справ у спорах, що виникають між суб’єктами господарювання (ФОП та юридичними особами).

Чим хороший адвокат по господарським справам в Дніпрі може допомогти?

Крім професійної юридичної оцінки ситуації клієнта та можливої перспективи судового процесу (що важливо зважаючи на досить значні судові витрати), адвокат допоможе уникнути деяких тактичних помилок, які можуть призвести до досить неприємних наслідків.

Наведемо приклад.

Один із клієнтів, який звернувся до нас за допомогою, розповів таку історію. Господарський суд виніс ухвалу, яка повністю не влаштовувала клієнта, і він захотів його оскаржити в апеляційному порядку. Бажаючи оптимізувати свої витрати, а також маючи вищу юридичну освіту, він вирішив, що адвокат по господарським справам в Дніпрі не зможе бути йому корисним. Він самостійно написав апеляційну скаргу та подав до суду. Через деякий час він отримує листа про повернення поданої апеляції через те, що судовий збір сплачено не в повному розмірі. У ухвалі суду було написано, що після усунення недоліків, скарга може бути подана знову. Почекавши близько тижня та усунувши недоліки, він повторно її подав. Разом з тим, клієнту повторно повернули апеляцію через пропуск термінів на її подання та неподання клопотання на його відновлення.

Це наочний приклад, як ми називаємо, тактичних помилок у господарському процесі. Незважаючи на певні його особливості, клієнт може втратити можливість оскарження судового рішення навіть, якщо воно є незаконним.

Ми допомогли клієнту розібратися в цій ситуації, і суд переглянув справу.

Які юридичні послуги адвокат у господарських справах може надати?

Юридичні послуги, що надаються нами по господарським справам в Дніпрі, не обмежуються виключно представленням інтересів клієнтів у судах. Ми також зможемо допомогти у складанні грамотних та юридично вивірених претензій, відповідей на них, підкажемо як поводитись у тій чи іншій ситуації, яка не вимагає звернення до суду. Крім того, ми підкажемо, як оптимізувати судовий процес, як скоротити час та витрати на нього.

Яка вартість послуг адвоката в Дніпрі ?

Як відомо, хороший адвокат по господарським справам в Дніпрі не може коштувати недорого. Але ж це не в нашому випадку! У середньому вартість комплексного ведення справи зазвичай знаходиться в межах 10 000 — 15 000 грн. Аналізуючи вартість юридичних послуг по господарським справам у Дніпрі конкуруючих фірм, можна сміливо зазначити, що наші ціни перебувають у нижній частині цінового діапазону на даний вид послуг.

Окрім цього, нашою конкурентною перевагою є гарантія якості роботи. Під нею ми розуміємо наступне.

Якщо судовий процес, у якому брав участь наш адвокат по господарським справам в Дніпрі, закінчився винесенням судового рішення не на користь клієнта, ми комплексно оскаржуватимемо таке рішення до того моменту, поки результат не влаштує клієнта.

Якщо у Вас виникло якесь питання, замовте та отримайте прямо зараз консультацію адвоката за тел.: (066)943-28-12, (098)401-95-11, Viber, Whatsapp, Telegram, Замовити зворотний дзвінок.

Ваші питання та коментарі

Подписаться
Уведомление о
guest
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments