Адвокат Днепр
Адвокат Днепр

Судебный сбор:

Скасування виконавчого напису нотаріуса. Успішно оскаржимо виконавчий напис в будь-якому суді України!

Вітаємо Вас, шановні гості!

 • По відношенню до Вас був вчинений виконавчий напис нотаріуса на кредитному договорі?
 • Вам на роботу прийшла постанова приватного виконавця про утримання 20% із заробітної плати на погашення заборгованості?
 • Накладено арешт на банківські рахунки?

В такому випадку, ми ті, хто позбавить Вас цієї проблеми раз і назавжди!

Маємо для Вас унікальну пропозицію!

Ми:

 • надамо безкоштовну консультацію адвоката в телефонному режимі з Вашої проблеми;
 • складемо повний пакет документів для скасування виконавчого напису нотаріуса до якого входять 8(!) документів;
 • якщо з Вас вже утримали кошти за виконавчим написом, ми включимо до позову вимогу про їх повернення;
 • самостійно роздрукуємо, підпишемо та подамо документи до суду. Вам не потрібно буде нічого робити самостійно;
 • будемо безкоштовно консультувати Вас протягом всього розгляду справи якщо Вам буде щось незрозуміло;
 • працюємо по всій Україні!

І все це разом коштуватиме 2 500 грн.! Кращої пропозиції в Україні на даний момент немає.

Вам не потрібно буде відвідувати судові засідання. Суд розгляне справу без Вашої участі і надішле готове рішення!

Чому наша пропозиція найкраща?

Розмір передплати

Для того, щоб ми підготували всі документи Вам достатньо внести передплату у розмірі лише 10% від вартості наших послуг (10% від 2 500 грн.). В інших компаніях Вам, зазвичай, доведеться внести 100% передплату.

Кількість документів щодо скасування виконавчого напису нотаріуса

Ми підготуємо 8(!) документів для скасування виконавчого напису нотаріуса, що є абсолютно всім, що потрібно для судового процесу.

В інших компаніях Вам підготують, максимум, 2 документи, а за решту необхідно буде доплачувати.

Увага! Будьте дуже уважними, ось кілька прикладів наслідків подання неповного або неправильно оформленого пакету документів – помилки юристів, за виправленням яких до нас зверталися клієнти:

 • подаючи клопотання про витребування документів не надано доказів спроби самостійного їх отримання – наслідок: клопотання про витребування доказів залишено без задоволення, а позовна заява без руху для усунення недоліків, клієнт втратив 14 днів (ухвала суду від 17.03.2021 р.);
 • не залучений в якості третьої особи виконавець – наслідок: позовна заява залишена без руху для усунення недоліків, клієнт втратив 1 місяць (ухвала суду від 18.06.2021 р.);
 • подання незасвідчених копій документів – наслідок: позовна заява залишена без руху для усунення недоліків, клієнт втратив 3 тижні (ухвала суду від 15.07.2021 р.);
 • в позові не зазначений нотаріальний округ нотаріуса, який видав виконавчий напис – наслідок: позовна заява залишена без руху для усунення недоліків, клієнт втратив 1 місяць (ухвала суду від 09.08.2021 р.);
 • необгрунтування підсудності справи конкретному суду – наслідок: позовна заява залишена без руху для усунення недоліків (ухвала суду від 21.06.2021 р.);

І це далеко не повний перелік помилок, які, нажаль, допускають юристи.

Тому будьте уважними та обирайте лише професіоналів, які знають свою справу. Телефонуйте (095)739-25-55, (068)072-01-84, Viber, Whatsapp, Telegram, Онлайн-чат.

Ціна послуг щодо скасування виконавчого напису нотаріуса

Вартість послуг щодо скасування виконавчого напису нотаріуса складає 2 500 грн.!

На теперішній час це найкраща пропозиція в Україні особливо з урахуванням обсягу послуг, які надаються.

Обсяг послуг щодо скасування виконавчого напису нотаріуса

 • Кількість документів: у нас – 8, в інших компаніях – зазвичай, 2;
 • Вимога про повернення вже стягнутих коштів: у нас – так, в інших компаніях – зазвичай ні, лише скасування виконавчого напису без повернення вже стягнутих коштів, або так, однак за більшу ціну;
 • Хто подає документи до суду: у нас – ми самостійно,  в інших компаніях – зазвичай, Ви самі, або прийдеться доплатити;
 • Консультації протягом розгляду справи судом: у нас – безлімітні та безкоштовні, в інших компаніях – зазвичай, відсутні, або за них треба буде доплатити;

Досвід в оскарженні виконавчих написів нотаріусів

Тільки за минулий рік ми виграли більше 570 справ щодо скасування виконавчих написів нотаріусів на кредитних договорах на загальну суму понад 7 000 000 грн. І щоб не бути голослівними, пропонуємо Вашій увазі цілу низку судових рішень щодо скасування виконавчого напису нотаріуса:

НОТАРІУСИ: Колейчик В.В., Горай О.С., Баршацький І.В., Личук Т.В., Головкіна Я.В., Буждиганчук  Є.Ю., Хара Н.С., Остапенко Є.М., Григорян Д.Г. та ін.

МФО: ТОВ «Фінфорс», ТОВ «Качай Гроші», ТОВ «Фінансова Компанія «Лайт Фінанс», ТОВ «Фінансова компанія «Кредит-Капітал», ТОВ «Вердикт Капітал», ТОВ «Генезис Фінансової Свободи», ТОВ «Українські фінансові операції», ТОВ «Фінансова компанія «Профіт Капітал», ТОВ «Веллфін», ТОВ «Фінансова компанія «Аланд»», ТОВ «Фінансова компанія «Сіті Фінанс», ТОВ «Фінансова компанія «Онлайн фінанс», ТОВ «Фінансова компанія «Європейська агенція з повернення боргів», ТОВ «Нео Солар», ТОВ «Фінансова компанія «Фінанс Інновація», ТОВ «Фінансова компанія «ЕЛ.ЕН.Груп», ТОВ «Фінпром Маркет», ТОВ «ФК «Фінрезерв Плюс»», ТОВ «Українські фінансові операції», ТОВ «АІА Фінанс Груп».

БАНКИ: АТ «Банк Форвард», АТ «Перший Український Міжнародний Банк», АТ «Акцент Банк», АТ КБ«Приватбанк», АТ «Ідея Банк», АТ «Альфа-Банк».

 • Всі документи складаються виключно адвокатами з багаторічним досвідом роботи. Враховуються всі нюанси саме Вашої справи!
 • Вузька спеціалізація дозволяє нам складати позови з ювелірною точністю. Ми знаємо про скасування виконавчих написів нотаріусів все!

Порядок надання послуг

 • Зв’яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом: (095)739-25-55, (068)072-01-84, Viber, Whatsapp, Telegram, Онлайн-чат, і отримуєте безкоштовну консультацію адвоката по Вашій справі;
 • Надішліть нам в електронному вигляді необхідні для складання позову документи (які саме, читайте нижче у відповідях на найбільш поширені запитання або зв’яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом та ми детально проконсультуємо);
 • Внесіть передоплату в розмірі 10% від вартості послуг (10% від 2 500 грн.);
 • Протягом 3-х годин наші адвокати підготують повний пакет документів;
 • Далі ми надішлемо Вам перші 5-6 сторінок позову для ознайомлення і на підтвердження що все готово;
 • Ознайомтесь з надісланим фрагментом документу, якщо щось буде незрозуміло, задайте питання.
 • Оплатіть решту гонорару;
 • Отримайте одразу в електронному вигляді повний пакет документів Які ми підготували.
 • В цей же день ми самостійно роздрукуємо, підпишемо та направимо документи до суду;

Але і це ще не все.

Наша з Вами співпраця не закінчується після передання адвокатом повного пакета документів.

Якщо Вам щось буде незрозуміло або в подальшому виникнуть будь-які питання, Ви завжди зможете зателефонувати і отримати розгорнуту консультацію адвоката з вичерпними відповідями на всі питання абсолютно безкоштовно.

Не витрачайте час! Зв’яжіться з нами прямо зараз за тел .: (095)739-25-55, (068)072-01-84, Viber, Whatsapp, Telegram, Онлайн-чат і почніть судовий процес вже сьогодні!

А тепер ми відповімо на найпоширеніші питання щодо оскарження виконавчого напису нотаріуса.

На цій сторінці Ви дізнаєтесь:

Що таке виконавчий напис нотаріуса на кредитному договорі?

Виконавчий напис нотаріуса на кредитному договорі – це документ, який видається нотаріусом для примусового стягнення з боржника грошових коштів (зазвичай заборгованості за кредитними договорами), який за своєю юридичною силою прирівнюється до судового рішення.

Всім відомо, що для примусового стягнення заборгованості по кредиту банкам та МФО необхідно звернутися до суду з відповідним позовом.

А тепер спробуйте уявити собі кількість позичальників в масштабах всієї України? Правильно, сотні тисяч.

І, як думаєте, що буде коли всі банки та МФО одночасно звернуться до суду з позовами до боржників? Так, певний колапс судової системи.

І для того щоб трохи розвантажити суди наша держава дозволила нотаріусам видавати банкам та МФО документ про примусове стягнення заборгованості по кредиту без звернення до суду, який за юридичною силою дорівнює судовому рішенню.

Саме такий документ і називається – виконавчий напис нотаріуса.

Чи законно вчиняти виконавчий напис на кредитному договорі?

Починаючи 22.02.2017 р нотаріусам України заборонено вчиняти виконавчі написи на кредитних договорах, які не посвідчені нотаріально.

Це пов’язано з тим, що Київський апеляційний адміністративний суд скасував Постанову Кабміну № 662 від 26.11.2014 р “Про внесення змін до Переліку документів, за якими стягнення заборгованості провадиться у безспірному порядку на підставі виконавчих написів нотаріусів”, яка давала нотаріусам таке право.

Раніше, до скасування зазначеної постанови, нотаріуси мали право вчиняти виконавчі написи, зокрема:

 • на звичайних кредитних договорах;
 • нотаріально засвідчених кредитних договорах.

Зараз же, нотаріуси мають право вчиняти виконавчий напис тільки на нотаріально посвідчених кредитних договорах.

Якщо Ваш кредитний договір не посвідчений нотаріально, перспектива успішного оскарження виконавчого напису нотаріуса дорівнює 100%.

Але це не єдина підстава для скасування виконавчого напису.

Також, нотаріус не має права стягувати заборгованість за кредитним договором більше ніж за 3 роки, а заборгованість за штрафами та пенею – більш ніж за 1 рік.

Але чому ж, незважаючи на наведене вище, нотаріуси все одно здійснюють незаконні виконавчі написи на кредитних договорах з банками та МФО?

Питання, звичайно, риторичне. Певно, у нотаріусів є вагомий “стимул” з боку банків і МФО.

Як скасувати виконавчий напис нотаріуса?

Законодавством передбачений єдиний спосіб скасування виконавчого напису нотаріуса – звернення до суду з позовом про визнання виконавчого напису нотаріуса таким, що не підлягає виконанню.

Позовна заява про скасування виконавчого напису нотаріуса повинна містити:

 • назву суду, до якого подається позов;
 • анкетні дані: Ваші, МФО чи банку, на користь якого виданий оскаржуваний виконавчий напис, приватного нотаріуса, який видав виконавчий напис, приватного / державного виконавця, який здійснює виконавче провадження;
 • мотивувальна частина в якій викладаються обставини, які підтверджують підстави для скасування виконавчого напису нотаріуса з посиланням на відповідні докази;
 • резолютивна частина в якій викладаються самі позовні вимоги, а саме: скасувати виконавчий напис нотаріуса, повернути, за необхідності стягнуті кошти.
 • перелік додатків до позову.

Чому, незважаючи на явну незаконність виконавчого напису нотаріуса на кредитному договорі, банки та МФО так часто її використовують?

Все просто, – через пасивність самих позичальників. За статистикою, тільки 10% з них звертаються до суду.

Найпоширенішими причинами такої поведінки є:

 • необізнаність про можливість оскарження виконавчого напису нотаріуса;
 • опасіння, що вартість юридичних послуг буде високою;
 • небажання витрачати час на судові процеси.

Цими помилками користуються і ще довго будуть користуватися банки та МФО.

Хочете залишити кредиторів ні з чим? Ми допоможемо Вам скасувати виконавчий напис нотаріуса і покласти витрати на банк або МФО! Наші послуги зможе дозволити собі будь-який позичальник.

Який строк оскарження виконавчого напису нотаріуса?

Позов про визнання виконавчого напису нотаріуса таким, що не підлягає виконанню, Ви зможете подати протягом 3 років з моменту його вчинення.

Але не варто зволікати, тому що за цей час з Вас, напевно, вже встигнуть стягнути всю заборгованість.

Що робити з арештованими рахунками і утриманнями із заробітної плати поки суд розглядатиме справу?

В цьому випадку, потрібно подати заяву про забезпечення позову і суд заборонить стягувати кошти до закінчення розгляду справи.

Пам’ятайте! Чим раніше звернутися до суду з позовом про скасування виконавчого напису нотаріуса, тим швидше суд призупинить примусове стягнення.

Чи можна повернути вже стягнуті за виконавчим написом нотаріуса кошти?

Так, якщо з Вас вже була утримана певна сума за виконавчим написом нотаріуса, можна заявити додаткову вимогу про її повернення.

🔥 Який розмір судового збору за оскарження виконавчого напису нотаріуса?

При поданні позовної заяви про скасування виконавчого напису потрібно сплатити судовий збір у таких розмірах:

 • за вимогу про скасування виконавчого напису (сплачується завжди)908 грн. 00 коп.;
 • за подання клопотання про зупинення судом виконавчого провадження (заборона примусового стягнення коштів) на час розгляду справи (якщо таке клопотання заявляється)454 грн. 00 коп.;
 • за вимогу про повернення незаконно стягнутих за виконавчим написом коштів (якщо з Вас була утримана певна сума та Ви бажаєте її повернути)908 грн. 00 коп.;

В абсолютній більшості випадків заявляється вимога про скасування виконавчого напису та клопотання про зупинення виконавчого провадження на час розгляду справи.

Таким чином, судовий збір в більшості випадків становить 908 грн. 00 коп. + 454 грн. 00 коп.

Важливо! При задоволенні позову про скасування виконавчого напису, суд стягує сплачений судовий збір в повному обсязі з відповідача. В результаті, всі сплачені кошти повертаються Вам.

Важливо! Оплатити судовий збір потрібно перед поданням до суду позову. В іншому випадку, суд залишить позовну заяву без руху.

🔥 Скільки часу суд буде розглядати справу?

Як свідчить наша практика, справи про оскарження виконавчого напису нотаріуса розглядаються судами, приблизно, 4 місяці.

Можливо, в Інтернеті, або у інших юристів / адвокатів Вам пообіцяють «пришвидшити» розгляд справи за певну суму коштів, наприклад, до 1 місяця.

Знайте, це – обман!

По-перше, 1 місяць судове рішення лише вступає в законну силу, тому щоб вкластися в 1 місяць, суд повинен розглянути справу за 1 день! Це просто фантастика.

По-друге, коли справа потрапляє до суду, копії матеріалів надсилаються відповідачу для надання заперечень. І суд повинен встановити достатній для цього строк. Зазвичай, все це займає близько 1,5 місяця.

По-третє, для того щоб розглянути справу, суд повинен витребувати у приватного нотаріуса, який вчинив виконавчий напис, всі відповідні матеріали. На це також витрачається не менше 1 місяця.

Ну і, звичайно, зайнятість самого судді впливає на строки.

Якщо ж Вам пообіцяють «вирішити» з суддею питання за певну суму, то просто подумайте самі, чи зацікавить суддю із заробітною платою близько 100 000 грн. на місяць та сума за яку обіцяють «вирішити питання»?

Тому не дайте себе ошукати, не вірте пустим обіцянкам, а довіряйте свій захист професіоналам!

До якого суду потрібно подавати позов (підсудність справи про оскарження виконавчого напису нотаріуса)?

Позовна заява подається / надсилається поштою до суду за Вашим вибором:

 • за місцем Вашої реєстрації (прописки);
 • за місцем знаходження відповідача (кредитна організація, на користь якої виданий виконавчий напис). В абсолютній більшості випадків, це Оболонський, Подільський, Солом’янський та Шевченківський районні суди м. Києва.

У зв’язку з великою завантаженістю київських судів, рекомендуємо звертатися до суду за місцем Вашої реєстрації.

🔥 Які документи необхідні для подання позовної заяви про скасування виконавчого напису нотаріуса?

Для подання позову до суду необхідні лише документи виконавчого провадження (один або кілька з цих документів):

 • постанова про відкриття виконавчого провадження;
 • постанова про звернення стягнення на заробітну плату;
 • постанова про арешт майна боржника;
 • постанова про арешт коштів боржника.

Якщо у Вас немає на руках копій цих документів, отримати їх можна 2 способами:

1. Через додаток «Дія» (найпростіший спосіб):

 • встановіть мобільний додаток «Дія» для Android або IPhone.
 • пройдіть авторизацію;
 • в нижньому меню оберіть «Послуги» -> «Виконавчі провадження». Тут Ви знайдете всі постанови приватного виконавця.
 • скачайте файли і перешліть їх нам.

2. Через сайт «Дія» (трохи складніший спосіб):

 • перейдіть на сайт «Дія»;
 • у верхньому правому куті оберіть «Зареєструватися», якщо Ви ще не зареєстровані в «Дії», якщо зареєстровані – натисніть «Увійти до кабінету»;
 • якщо у Вас є електронний цифровий підпис, авторизуйтесь з його допомогою. Якщо цифрового підпису немає, натисніть «Авторизуватись з ID GOV UA».
 • пройдіть процедуру авторизації / реєстрації;
 • після цього на головному екрані оберіть «Відомості про мене» -> «Борги»;
 • скачайте постанови приватного виконавця і перешліть їх нам.
Наверх