Адвокат Днепр
Адвокат Днепр

Розлучення онлайн Дніпро. Розірвання шлюбу за 3 000 грн. не виходячи з будинку!

Вітаємо вас, шановні клієнти та гості сайту.

Якщо Ви бажаєте оформити розлучення онлайн в Дніпрі або в будь-якому іншому місті України, тоді ми ті, хто допоможе Вам це зробити, не виходячи з дому.

Вам потрібно зробити лише 3 дії:

  • надіслати нам у будь-якому зручному для Вас месенджері або на емайл копії наступних документів: паспорт, код, свідоцтво про шлюб, свідоцтво про народження дітей (якщо є спільні неповнолітні діти);
  • ознайомитись із складеним нами позовом та схвалити його;
  • чекати, коли суд винесе рішення про розлучення.

І це все!

Жодних відвідувань суду, подання документів, спілкування з суддями, їх секретарями та інших непотрібних турбот.

Ми самі складемо абсолютно все, що необхідно для розлучення онлайн в Дніпрі або будь-якому іншому місті України, подамо документи, складемо заяву про розгляд справи без Вашої участі, максимально прискоримо терміни розгляду справи, зробимо інші необхідні дії, спрямовані на максимально швидке отримання Вами довгоочікуваного судового рішення про розірвання шлюбу.

Вам навіть не потрібно буде відвідувати наш офіс. Все робиться онлайн!

Документи подаються через систему «Електронний суд», тому, замовивши послугу «Розлучення Онлайн Дніпро» до 12.00 год., позов буде подано того ж дня до 16.00-17.00 год.

І все це разом коштуватиме 3 000 грн.! На даний момент це найкраща пропозиція в Україні.

Але і це ще не все.

Якщо Ваш чоловік/дружина не заперечують проти розлучення і не хочуть бути присутнім на судовому засіданні, ми готуємо необхідну заяву і суд розглядає справу без участі другого подружжя, що суттєво прискорює процес.

І навіть якщо Ваш чоловік (дружина) є іноземцем та/або шлюб був укладений за кордоном – для нас це не проблема.

Не є проблемою і те, що Ви можете перебувати за кордоном (у воєнний час це особливо актуально), як уже було сказано, все робиться в режимі он-лайн.

Після подання документів на розлучення до суду Ви отримаєте комплексний консультаційний супровід процесу. Це означає, що в робочий час Ви можете в будь-який момент зв’язатися з нами і отримати повний звіт у справі, поставити будь-які питання, що Вас цікавлять. Все це входить у вартість.

Не гайте часу, зв’яжіться з нами прямо зараз за тел.: (095)739-25-55, (068)072-01-84, Viber, Whatsapp, Telegram, Замовити зворотний дзвінок і почніть процес вже сьогодні.

Так, скажете Ви, але все це надто добре звучить, щоб бути правдою. Як переконатися, що Ви не шахраї? Адже все робиться в режимі онлайн.

І для відповіді на це питання ми розповімо, як відбувається оплата.

А відбувається вона лише після того, як ми підготуємо позов і відправимо його Вам в електронному вигляді для затвердження. І тільки після затвердження Ви оплачуєте, іншими словами Ви бачите за що платите. Яка гарантія може бути кращою, чи не так?

Зателефонуйте нам прямо зараз за тел.: (095)739-25-55, (068)072-01-84, Viber, Whatsapp, Telegram, Замовити зворотний дзвінок та отримайте безкоштовну консультацію адвоката щодо розірвання шлюбу онлайн у Дніпрі!